Previous exhibitions

19 sept - 24 okt 2021 robert nottrot, van nature
12 nov 2020 - 4 april 2021 theme, method, choice of freedom, group exhibition, curator jaap van den ende, with jos van merendonk, philip akkerman, anjes adriaansens, maarten janssen, gracia khouw, jan smejkal, arie berkulin, guido lippens, gerco de ruijter, rien monshouwer, jaap van den ende, eric jan van de geer 
19 sept - 25 oct 2020 anjes adriaansens, crosses - intersections - reflections
18 july - 30 august 2020 painting & photography, group exhibition with anjes adriaansens, jaap van den ende, elger esser, yoshiyuki kakedo, armin hartenstein, jos van merendonk, ria patricia röder, judith samen, hans-christian schink, martina sauter, jyrgen ueberschär and thomas zitzwitz
28 march - 3 may 2020 sarkis, vermeer - cézanne
25 jan - 8 march 2020 cornelius rogge, torn and inner portraits
9 nov - 22 dec 2019 christina coridou, embroidering and beyond ..., katerina konarovska, smells like humanity
14 sept - 27 oct 2019 nicolas dings, kleine gebaren (small gestures)
5 may - 9 june 2019 land # water, group exhibition with berkulin, doll, van den ende, esser, hartenstein, hong, kröpelin, sauer, sarkis, schink and zwartjens
9 march - 21 april 2019  anjes adriaansens, new work
9 march - 21 april 2019  leon adriaans, back in time on paper
9 march - 21 april 2019  jaap van den ende, the seventies in the office
12 jan - 24 feb 2019 jyrgen ueberschär, in praise of shadows
10 nov - 23 dec 2018 ria patricia röder, scanograms
10 nov - 23 dec 2018 thomas zitzwitz, stand a little closer, paintings in the office
15 sept - 28 oct 2018 lorenzo pompa, more and better lies
15 sept - 28 oct 2018 cornelius rogge, collages in het kantoor, thanks to henk peeters
21 april - 3 june 2018 martina sauter, inverted repeat
21 april - 3 june 2018 arie berkulin, drawings in the office
3 march - 8 april 2018 cornelius rogge, zwarte gaten (black holes)
13 jan - 18 feb 2018 bram zwartjens, through your eyes
4 nov - 17 dec 2017 jaap van den ende, from the sixties until now, a rational approach
16 sept - 22 oct 2017 arie berkulin, a coincidence of circumstances
22 april - 4 june 2017 elger esser, delfts blauw
4 march - 9 april 2017 sarkis, 100 cries after munch
14 jan - 19 feb 2017 jacobus kloppenburg and waldo bien, dutch masters at work
5 nov - 18 dec 2016 thomas zitzwitz, silk airplane
17 sept - 23 oct 2016 michel sauer, things in amongst themselves, a scenario 1980 - 2016
30 april - 5 june 2016 hans-christian schink, the claudia aqueduct and the eur district
12 march - 17 april 2016 leon adriaans, a retrospective
16 jan - 28 feb 2016

cornelius-rogge, vuur (fire)

31 oct - 13 dec 2015

echo-orez, work from the seventies, homage to jan schoonhoven, with arie berkulin, fons brasser, jaap van den ende, jan van munster and robert smit

12 sept - 18 oct 2015 armin hartenstein, reunion
25 april - 31 may 2015 nicolas dings, early works, sculptures and drawings from 1990 until 2015
7 march - 12 apr 2015 arie berkulin, ten voeten uit (full-length)
10 jan - 22 feb 2015 cornelius rogge, confrontations
1 nov - 14 dec 2014 dé cor dé cor, beatrice brovia and nicolas cheng
1 nov - 14 dec 2014 robert smit, from the light of delft to the sparkle of the dolomites
20 sept - 19 okt 2014 not deficient or complete, yoshiyuki kakedo
20 sept - 24 okt 2014 fascination materialized; invited by bruno ninaber; aldo bakker, pieke bergmans, roel de boer & michiel martens, david derksen, dirk vander kooij, buro BELÉN, wieki somers, rick tegelaar
19 april - 1 june 2014 jyrgen ueberschär, kamerzichten
19 april - 1 june 2014 temporary living, with nicolas dings, elger esser, willem van den hoed, changje hong, martina sauter
1 march - 6 april 2014: thomas bernstein, wringer
1 march - 6 april 2014:

body language, met christina doll, murni, ria patricia röder, judith samen, isabelle wenzel

11 jan - 16 feb 2014: geert voskamp, tekeningen uit het boek oorlog bij't ontbijt
 11 jan - 16 feb 2014: abstracts-two, met arie berkulinjaap van den ende, jos van merendonk, michel sauer
2 nov - 15 dec 2013: elger esser, méséglise, heliogravures
2 nov - 15 dec 2013: thomas zitzwitz, guermantes, a situation with smell
2 nov - 15 dec 2013: abstracts-two, met jaap van den ende, jos van merendonk, lorenzo pompapeter stoffelthomas zitzwitz, bram zwartjens
14 sept - 20 oct 2013: martina sauter, between 12 and 12
14 sept - 20 oct 2013: abstracts-one, met arie berkulin, jaap van den ende, julia kröpelin, jos van merendonk, michel sauer
9 june - 30 june 2013: presentatie in de zaal, esser, doll, van den ende, van den hoed, pompa, schink, 
9 june - 30 june: willem van den hoed, officetel
20 apr - 19 may 2013: delft keramiek 2013, nicolas dings, christina doll, bram zwartjens
20 apr - 19 may 2013: lorenzo pompa, InSaltAsSalt, met marc sabat
2 march - 7 apr 2013: presentatie in de zaal, berkulin, van den ende, esser, hartenstein, van den hoed, hong, neu, rogge, sauer, zitzwitz
2 march - 7 apr 2013: armin hartenstein, redlands
13 jan - 17 feb 2013: presentatie in de zaal, rogge, vd ende, schink
13 jan - 17 feb 2013: cornelius rogge, ingangen tot de aarde
10 nov – 16 dec 2012: michel sauer, humpback ties
10 nov – 16 dec 2012: jaap van den ende, lagen
6 oct – 4 nov 2012: sarkis, OPUS series in delft
mei - aug 2012: presentatie in de zaal, berkulin, dings, vd hoed, doll, zitzwitz, vd ende, sauer, samen, hong, esser, ueberschär, sauter
29 apr – 27 mei 2012: willem van den hoed, fotonen
4 maart – 15 april 2012: arie berkulin, portretten 1958-2012
15 jan – 19 feb 2012: nicolas dings, heart of darkness
15 jan – 19 feb 2012: jyrgen ueberschär, both sides, now
6 nov – 18 dec 2011: ria patricia röder, RAYDIATOR
17 sept – 23 oct 2011: hans-christian schink, antarctica-1h-niigata-fläming
16 apr – 29 mei 2011: willem van den hoed, 4909 4808 & 4814
6 mrt – 10 apr 2011: martina sauter,a riddle of red; christina doll, lebensreise - existential porcelain
16 jan – 20 feb 2011: cornelius rogge, pieces of scenery - restored stones - war at breakfast - dirty books; henk peeters, burn outs - remakes - gabriels - spice girls
31 oct – 12 dec 2010: toon teeken, AL i(ce)n WO; peter stoffel, the moon the king and the dust
11 sept – 17 oct 2010: thomas zitzwitz, places and spaces out there
17 apr – 23 mei 2010: judith samen, yes & no; michel sauer, regaltheorie
28 feb – 4 apr 2010: nicolas dings, ghostriders
10 jan – 14 feb 2010: arie berkulin, lorenzo pompa, cornelius rogge, toon teeken, paper work
08 nov – 13 dec 2009: elger esser, ria patricia röder, changje hong, johannes kersting, jyrgen ueberschär, kilian ochs, 6 views of photography
13 sep – 25 okt 2009: armin hartenstein, peter stoffel, moving things and ideas
19 apr - 24 mei 2009: willem van den hoed, hotel rooms
22 feb – 5 apr 2009: hans-christian schink, what we built, photographs 1997-2005
22 feb – 5 apr 2009: sarkis, ring-portrets
11 jan – 15 feb 2009: cornelius rogge, tableaux vivants
13 jan - 24 feb 2008: martina sauter, armin hartenstein, lorenzo pompa,willem van den hoed, first floor
9 mrt - 13 apr 2008: thomas zitzwitz, in patagonia
27 apr - 25 mei 2008: patrick neu
27 apr - 25 mei 2008: jaap van den ende
14 sept - 19 okt 2008: nicolas dings, soft-targets
2 nov - 14 dec 2008: thomas bernstein, christina doll, jaap van den ende, elger esser, armin hartenstein, nicole pohl, henk peeters, thomas zitzwitz; two
14 jan - 25 feb 2007: cornelius rogge, reflecterende portretten
4 mrt - 8 apr 2007: lorenzo pompa, ein jahr lang lange
22 apr - 27 mei 2007: kijk 6 uit delft, jaap van den ende, willem van den hoed, theo jansen, christina linaris-coridou, frank van der salm, bram zwartjens
8 sept - 21 okt 2007: julia kröpelin, nicole pohl, jan albers
4 nov - 16 dec 2007: arie berkulin, kiest leon adriaans
15 jan - 19 feb 2006: sarkis, alive and after
5 mrt - 9 apr 2006: toon teeken, manifold body
23 apr - 28 mei 2006: armin hartenstein, wucherndes land
3 sept - 8 okt 2006: nicolas dings, moon walk
15 okt - 17 dec 2006: elger esser, am strand ; michel sauer, einige gegenstände
8 jan - 20 feb 2005: cornelius rogge en henk peeters, tegenvoeters
6 mrt - 10 apr 2005: lorenzo pompa, ancient tribe
17 apr - 29 mei 2005: yoshiyuki kakedo
4 sept - 9 okt 2005: thomas zitzwitz, la croix du sud
16 okt - 13 nov 2005: leon adriaans, 1944-2004
20 nov - 18 dec 2005: jan albers, ladies and gentlemen
11 jan - 8 feb 2004: cornelius rogge, mythologische landschappen
11 jan - 8 feb 2004: yoshiyuki kakedo
15 feb - 14 mrt 2004: toon teeken en paul goede
21 mrt - 18 apr 2004: armin hartenstein en julia kröpelin
25 apr - 23 mei 2004: elger esser
25 apr - 23 mei 2004: christina doll, a porcelain house
5 sept - 3 okt 2004: nicolas dings, de smid en de duivel
10 okt - 7 nov 2004: nicole pohl
14 nov - 19 dec 2004: jaap van den ende, jos van merendonk, diederik gerlach, kees smits; koppelingen
11 jan - 23 feb 2003: thomas zitzwitz
9 mrt - 20 apr 2003: leon adriaans
9 mrt - 20 apr 2003: sarkis, two
27 apr - 25 mei 2003: arie berkulin, beelden en werken op papier
27 apr - 25 mei 2003: i gak murniasih, murni invited by arie berkulin
13 sep - 19 okt 2003: leon adriaans, thomas bernstein, nicolas dings, elger esser, armin hartenstein, patrick neu, thomas zitzwitz; new work
26 okt - 14 dec 2003: guido lippens
26 okt - 14 dec 2003: michel sauer, kakaobraune spiralgrüne rosagarnele celadonblaue grautaube honigweisse
9 dec 2001 - 27 jan 2002: sarkis, touch
3 feb - 10 mrt 2002: jaap van den ende, jan roeland, guido lippens, schilderijen en tekeningen
17 mrt - 21 apr 2002: arie berkulin, nicolas dings, ronald in't hout, cornelius rogge, lie vd werff; interaction between contemporary sculptures and tribal art
28 apr - 26 mei 2002: jan albers, elger esser, christina doll, christian hahn, armin hartenstein, nicole pohl, lorenzo pompa, felix schramm, sigune siévi, thomas zitzwitz; 10 young german artists
1 sep - 22 sep 2002: elger esser, henk peeters, toon teeken; foto's - huiden - schilderijen
26 sep - 13 okt 2002: leon adriaans, eigen weg
20 okt - 17 nov 2002: cornelius rogge, initiaties
24 nov - 22 dec 2002: nicolas dings, wintermärchen
26 nov 2000 - 28 jan 2001: elger esser, view from the amelandpier
4 feb - 8 mrt 2001: cornelius rogge, rituelen
18 mrt - 19 apr 2001: toon teeken
22 apr - 2 juni 2001: nicolas dings
6 mei - 2 juni 2001: michel sauer, difference and correspondence
9 sept - 14 okt 2001: gert germeraad
21 okt - 2 dec 2001: leon adriaans, schilderconcentraties
20 nov 1999 - 16 jan 2000: thomas bernstein, tweede huid
30 jan - 5 mrt 2000: jaap van den ende, koppelingen
12 mrt - 22 apr 2000: gert germeraad, koppen
30 apr - 4 juni 2000: nicolas dings
3 sept - 8 okt 2000: henk peeters en truus nienhuis, linda molenaar uitgenodigd
15 okt - 19 nov 2000: arie berkulin en zijn studenten; lie vd werff, frank van hemert, theo kuypers, joep van lieshout, piet tuytel, erik wijntjes, ellen jes
15 nov 1998 - 10 jan 1999: cornelius rogge
24 jan - 7 mrt 1999: henk peeters, tastbaar
14 mrt - 25 apr 1999: leon adriaans nodigt uit; w.j.kersten, jcj vanderheyden, ad swinkels, henk visch
2 mei - 28 mei 1999: sarkis, 25 short films
3 okt - 14 nov 1999: cornelius rogge
20 nov 1997 - 1 feb 1998: toon teeken
29 mrt - 3 mei 1998: ronald in't hout and friends; jacobus bos, ed doerk, henk elenga, risk hazekamp, jan roelfs, arjanne vd spek, sander wissing
9 mei - 20 juni 1998: michel sauer en elger esser
4 okt - 8 nov 1998: nicolas dings
15 nov 1998 - 10 jan 1997: cornelius rogge
9 feb - 23 mrt 1997: nicolas dings, hippel homp homp homp
27 mrt - 27 apr 1997: tekeningen; waldo bien, berend hoekstra, jacobus kloppenburg, floor van keulen
8 mei - 15 juni 1997: sarkis, la visite
4 sept - 5 okt 1997: jacobus kloppenburg, rheingold
9 okt - 16 nov 1997: arie berkulin
9 okt - 16 nov 1997: gert germeraad
20 nov 1997 - 1 feb 1998: toon teeken
21 jan - 18 feb 1996: waldo bien, hagakure
21 mrt - 14 apr 1996: ronald in't hout, jeroen visser's keuze
28 apr - 23 juni 1996: thomas bernstein, auf wache
15 sept - 13 okt 1996: steef roothaan
20 okt - 17 nov 1996: leon adriaans
24 nov - 22 dec 1996: truus nienhuis; vrienden rond jan schoonhoven; armando, hendrikse, peeters, schoonhoven
13 nov 1994 - 15 jan 1995: dora garcia, fiction
13 nov 1994 - 15 jan 1995: craig bell, memorial
3 feb - 13 mrt 1994: sculptures 1994; bernstein, berkulin, chlanda, dings, steef vd ende, garcia, hoekstra, pape, sauer, verbist
24 mrt - 17 apr 1994: arie berkulin
9 juni - 3 juli 1994: nieuwe presentatie; bernstein, berkulin, bell, chlanda, dings, vd ende, garcia, hoekstra, sarkis, sauer, verbist
18 sep - 6 nov 1994: floor van keulen
13 dec 1992 - 23 jan 1993: michel sauer (cognate boxes), thomas bernstein (jacky seemannsnot), owen griffit (regarding the future)
31 jan - 7 mrt 1993: marek chlanda en steef van der ende
13 mrt - 2 mei 1993: sarkis, warmte en licht
9 mei - 20 juni 1993: berend hoekstra, the visitor at night may even be afraid of grass
23 sept - 14 nov 1993: erik pape
25 nov 1993 - 23 jan 1994: nicolas dings
5 jan - 2 feb 1992: ernesto janini, johan meijerink, erik pape, thomas bernstein
9 feb - 8 mrt 1992: waldo bien (het placenta blok), jacobus kloppenburg (tekeningen)
15 mrt - 12 apr 1992: carlo verbist en martine neddam
19 apr - 17 mei 1992: nicolas dings en erik pape
6 sept - 18 okt 1992: dora garcia en joseph semah
25 okt - 6 dec 1992: rené heyvaert, arie berkulin, carlo verbist
13 dec 1990 - 13 jan 1991: willem speekenbrink
17 jan - 17 feb 1991: kees bierman
17 jan - 17 feb 1991: christien rijnsdorp, in the drawing room
21 feb - 24 mrt 1991: rien monshouwer
21 feb - 24 mrt 1991: gerard hali, in the drawing room
28 mrt - 28 apr 1991: ronald in't hout
28 mrt - 28 apr 1991: michel sauer, in the drawing room
2 mei - 2 juni 1991: nicolas dings
2 mei - 2 juni 1991: andré eysackers, in the drawing room
6 juni - 7 juli 1991: het klimaat; marina abramovic, raoul marroquinom, dora garcia
1 sept - 22 sept 1991: joseph semah, vleeshal derde correctie
1 sept - 22 sept 1991: ernesto janini, in the drawing room
26 sep - 27 okt 1991: mark verstockt en carlo verbist
26 sep - 27 okt 1991: arie berkulin, in the drawing room
17 nov - 15 dec 1991: gam klutier, joseph semah, yan pei-ming
17 nov - 15 dec 1991: marek chlanda, in the drawing room
4 jan - 4 feb 1990: cor dam, keramische beelden
8 feb - 11 mrt 1990: rob maingay, nieuwe beelden
18 mrt - 4 apr 1990: dick postema, ruimtelijk werk
19 apr - 20 mei 1990: christien rijnsdorp
27 mei - 24 juni 1990: johan wagenaar, other rooms
6 sept - 30 sept 1990: program preview, berkulin, steef vd ende, speekenbrink, bierman, in t'hout, hali
7 sept - 5 okt 1990: michel sauer en thomas bernstein; aspekte der deutsche zeichnung-3
4 okt - 4 nov 1990: arie berkulin, beelden en tekeningen
8 nov - 9 dec 1990: steef van der ende
29 dec 1988 - 22 jan 1989: rien monshouwer, installatie
26 jan - 26 feb 1989: kees bierman, ruimtelijk werk
2 mrt - 2 apr 1989: gerard hali, passing over the edge of our flat world, a symbolic voyage
6 apr - 7 mei 1989: joos clijsen, ruimtelijk werk
11 mei - 11 juni 1989: fredy wolf-wubben, beelden
15 juni - 16 juli 1989: andré eysackers, wandbeelden
14 sept - 15 okt 1989: lex wechelaar en Ingrid Rollema; de top van de toren van babel
19 okt - 19 nov 1989: nelleke konijn, ruimtelijk werk
23 nov - 24 dec 1989:  bram zwartjens